Heřman

Jak opravit stolní počítač?

Mám doma stolní počítač a když ho zapnu tak přerušované pípá a na monitoru se nic nezobrazuje. A všechno mám správně zapojené myš, klavesnici, monitor, … A chci se tedy zeptat jestli si to tedy můžu pc nějak zprovoznit. Dříve už jsem do něj dal docela hodně korun. Děkuji za případnou pomoc Heřman

Nejlepší odpověď
Dochy

Pípání znamená, není přístup k nějaké základní komponentě (paměť, graf. karta,…). Najdi si na webu tabulku s kódy (beep codes) pro tvou základní desku, třeba se pak důvod dozvíš. Ale stejně budeš potřebovat někoho zkušenějšího, kdo ti to spraví.

Další odpovědi
anonym

Napiš jak pípá (krátká/dlouhá, kolikrát…) a jaká je základní deska.

mosoj

Pokud to budeš opravovat ty tak ti na to stačí kladivo. Bude to sice levné ale k ničemu.
Proto doporučuji svěřit počítač nějakému erudovanému opraváři.