Kelt

Jak omezit jídlo ve večerních hodinách?

Dělám 2 x týdně ranní a 2 x týdně noční 12 h, někdy je těch ranních více. Chodím spát po 23 hodině, pokud jdu druhý den ráno, nebo mám volno. I když večeřím, kolem 19.00 , mám za pár hodin pocit hladu, a dojídám se tím, co doma najdu. Někdy ovoce, jindy zákusky, chleba se salámem, sádlem a pod. I když mi říkají, že kvůli tomu tloustnu, nemohu si pomoci. Máte s tím zkušenosti a poradíte, co dělat? Děkuji.

Odpovědi
jáára

Žer co chceš, tělo si řekne.

Filosof

Přestože to možná nebude nejjednodušší řešení, tak bych doporučil jíst pravidelně a po celý den. Nemusí to být nic velkého, jen si třeba každé dvě hodinky dát svačinu (ovoce, sušenku,…). Možná to bude zpočátku chtít hodně práce, ale rozhodně se to vyplatí. Za chvíli si na to zvyknete vy i tělo a nebudete na to muset myslet.

Pokud budete mít večer stále nutkání, tak doporučuji nemít doma nic k jídlu :D

ivzez

Od 19 do 23 hodin je dost dlouho,
je pochopitelné, že ještě dostanete hlad.

Co třeba posunout večeři na 20. hodinu,
nebo si kolem 21. hodiny dát jako druhou
večeři kousek syrové zeleniny?

tforro

Já jsem taková nutkání docela úspěšně omezil pojídáním dýňovými semeny.
No omezil … než jich vyloupu a sním jednu hrst, tak mám zábavu u televize na celý večer a absolutně nemám pomyšlení na drancování lednice.

Dorian

Mělo by bejt úplně jedno jestli člověk večeří v šest nebo v deset, jen se prostě naposled najez 2–4 hodiny před spaním.