TheDumpling

Jak odstranit potíže s připojením na notebooku?

Mám notebook Lenovo IdeaPad L340. Prakticky nejde používat, jelikož se nelze připojit k síti. Jak vyřešit tento problém? (Podrobnosti viz. Obrázek). Restartovat nastavení sítě a restartovat počítač jsem zkoušel asi desetkrát.

Odpovědi
v342

Zkuste přeinstalovat ovladač. (Najdete na stránkách Lenovo.)

aliendrone

No a PROČ se nelze připojit k síti? Není žádná síť dostupná? Nebo je zaheslovaná a ty nemáš heslo? Popřípadě máš VYPNUTÝ wifi adaptér (spousta NTB má pro wifi někde na boku speciální vypínač)? Eh, takto neřešitelný PROBLÉM. ;) :D :D

led

1 – Kliknite pravým tlačítkom na ikonu siete – zemeguľa
2 – v následnej ponuke klik na „Řešit problémy“
3 – postupujte podľa požiadaviek. v ponuke na výber sietí, klik na všetky siete.
Ďalej to ide samé, aj keď sa vám objaví ikona internetu (miesto zemegule) nechajte testovací a nastavovací cyklus dokončiť.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.

TheDumpling

Jenže bez internetu se na stránky Lenova nedostanu, tudíž ovladače nemůžu aktualizovat.

cochee

Telefon s datovým připojením nemáš? Stáhneš ovladač do mobilu a přesuneš do ntb přes bluetooth.