micínek

Jak odstraním z šedivých vlasů žlutavé zbarvení? Vždy po mytí použiji ještě fialový silver šampon, ale moc nepomáhá.

Jak odstranit z šedivých vlasů to žlutavé zabarvení ? Vždy po mytí použiji ještě Silver šampon, ale pomůže to na chvíli a jen málo.Děkuji.

Odpovědi
orwell

Nejsem si jist, že to nějaký šampon vyřeší. Jde o to, proč vlasy zežloutly. Tohle postihlo kdysi moji máti a bylo zjištěno, že to žlutavé zabarvení způsoboval nějaký přípravek podporující růst vlasů, který používala, myslím že Vitanol C, nebo tak nějak. Musela počkat, až jí vlasy odrostly. Takže bacha na to a věci podobné!
Pokud to spěchá, tak můžeš použít nějakou barvu a jako prémie k tomu je deset let dole 🙂

nyjono

Vyzkoušej jiný šampon.
Evidentně fialový Silver šampon nerunguje všem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.