Lukáš Rusek

Jak odstraním ozvěnu z reproduktorů připojených v PC?

Abych to lépe popsal. Mám PC v něm zapojené reproduktory a když s někým volám např.: Discord, TeamSpeak apod., tak ti se kterýma volám slyší ozvěnu všeho co si pouštím z mých reproduktorů ať už to je: zvuk ze hry, pouštění písniček apod.. Nevíte jak tu ozvěnu úplně odtsranit, kromě kupování sluchátek?

Odpovědi
Hlada

Je nutné zajistit, aby mikrofon nesnímal zvuk z reproduktorů. Nic jiného, než sluchátka neexistuje.

Edison

Mikrofon s vhodnou charakteristikou, správné rozmístění. U NTB bývá nastavení eliminace ozvěny.

Petr1491

Řešením je také možnost nastavení tlačítka pro mluvení: když mluvíš, drž vybranou klávesu, jakmile mluvit přestaneš, zase ji pusť. Nikoho rušit nebudeš, ale není to moc komfortní varianta, hlavně u online her.