kefud

Jak odinstalovat digi hodiny?

Objevily se mi v pravém dolním rohu v černém obdélníčku digi hodiny které mi zakrývají spodní lištu s ikonami a původní časový údaj. Zkoušel jsem obnovení systému bez úspěchu. Nevím jak se mi to podařilo nainstalovat, takže nevím jak se těch hodin zbavit? Ani když udělám Prit scren tak se tam ty hodiny neukážou. Prosím o radu, mám OS XP Home SP3.
Díky kefud.
Doplňuji:
Tak srandu si rozhodně nedělám. Scren procesů umím udělat ale běžící nevím jak, ani nevím jak to odeslat, jsem začátečník.

Nejlepší odpověď
briketka10

jsou to Gadgety Googlu :
http://www.go­ogle.cz/ig/di­rectory?synd=o­pen
zbavíš se jich takto :
http://cs.ste­althsettings.com/cum-putem-sterge-dezinstala-un-gadget-daca-windows-sidebar-gadgets-nu-mai-poate-fi-pornit-not-responding.html

Další odpovědi
Pepa88

Hmm, zajímavý problém, s tím jsem se ještě nesetkal… Vím, že jde aplikačně ošetřit odolnost na printscreen, ale je to docela složité…

Pokud to není o tom, že sis před monitor postavil hodiny a teď se nám směješ, tak udělej screen správce úloh – běžících procesů. Pokud by to byl program, který by uměl sniffovat klávesnici, musel by běžet jako proces, nestačil by běh v režimu démona.
Doplňuji:
No OK…
Takže postup printscreenu je Vám věřím jasný,ale přesto ho zopakuji:

  1. Spustíte malování a to minimalizujete.
  2. Na klávesnici stisknete klávesu PrtScn (nebo PrintScreen, nebo PrintScn podle klávesnice)
  3. vrátíte se do malování a stisknete kombinaci kláves ctrl + v
  4. obrázek se screenem uložíte (a znovu se podíváte, zda tam opravdu hodiny nejsou vidět :) )

========

A teď jak zobrazit běžící procesy. Pravé myšítko na spodní lištu windows do volného prostoru. Vybrat „spustit správce úloh“, vyberete položku „procesy“ a jste tam, kde jsme chtěli…