ZuzuBubu

Jak odblokovat „žádný“ typ zamykání na telefonu?

Dobrý den, mám telefon Samsung Galaxy J3 (2016) s androidem a ráda bych si dala typ zámku „žádný“. Jenže typ „žádný“ je zakázaný spràvcem, zásadami šifrování nebo úložištěm přihlašovacích údajů. Ráda bych věděla jestli jde odblokovat a povolit tento typ zamykání. Předem děkujiza odpověďi.

Odpovědi
ivzez

Nepomohlo by se přihlásit jako správce nebo návod https://www.go­ogle.cz/search?q=N%C3%A1­vod+%22Samsun­g+Galaxy+J3+(2016)­%22&num=50 ?

Dochy

Předpokládám, že jde o služební telefon. (hodilo by se upřesnit) A tam zkrátka majitel/správce telefonu tuto možnost omezil. Pokud to obejdeš může to být vnímáno jako vědomé porušení pracovní kázně…