dust8

Jak obstojně spravit keramickou misku pro králíky, která se po pádu na zem rozpadla na dvě části?

Nejlepší odpověď
Kepler

Dá se to slepit dvousložkovým epoxidovým lepidlem.

Další odpovědi
Vinpe

Možná by to spravil dráteník.
https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Dr%C3%A1ten%C3%ADk

elkon

Vyhodit a použít něco jiného. Za tu práci to nestojí.

zden28

Keramika by se dala slepit jednosložkovým lepidlem Ceys Total Tech, koupil jsem v Hornbachu. Je v tubě 125 ml, lepí a tmelí vše (mimo polyetylén – PP, polypropylen -PP, PTFE) i pod vodou. Z misky se možná i něco odštíplo, lepidlo též tmelí, vyplní menší praskliny. Po spojení dílů spoj zafixovat, např. lepicí páskou. Okamžitá přilnavost, pružné a hermetické spoje, bez rozpouštědel, neztrácí objem, bílá barva, přetíratelné, pro in- i exteriér. Spotřebovat do 2 let od výroby.