Adrijána

Jak obnovím heslo na facebooku když mi tam někdo vlezl? Prosím poraďte.

Když kliknu na obnovení hesla na mail mi dojde kód ale když ho zkopíruju nic to neudělá-

Odpovědi
sabik11

Mělo by to jít. Ale pokud to nejde,můžete to zkusit vyhledat podle tohodle- https://www.fa­cebook.com/re­cover.php tam můžete zadat jméno vašeho přítele z facebooku,to vám pomůže

led

Na mail vám dojdu dve možnosti priamy vchod do vášho účtu a kód na zmenu.
Použite možnosť kliknutia (nie kopírovania) priameho vchodu (rovno z mailu) a v profile si zmeňte heslo.
Ja, ako zábudlivá, som v tomto preborníčka 😁

elinkabublinka

ODHLAŠ SE A JIŽ ZAPOMEŇ,ŽE EXISATUJE!
Je spousta mnohem lepšího a užitečného na Internetu…
Ahoj…Terezka