nelze vyhledat stránku na facebooku

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na řešení následujícího problému:
Na facebooku jsem založil novou stránku v sekci ZÁBAVA podsekce SPORT na zcela novou email adresu. Po vytvoření a confirmaci emailem byla stránka sice automaticky vložena na facebook, nicméně běžní uživatelé ji nemohou v facebookovém vyhledávači nalézt. Já jakožto správce se k oné stránce bezproblému (po přihlášení na facebook) dostanu, mohu vkládat fotogalerii a celkově ji managovat bez problémů. Stránka má defaultně nastaveny práva (t.j.veřejně je vidět vše).
Cizím uživatelům se stránka zobrazí, pouze pokud danému uživateli pošlu přímý link.
Daná stránku není možno vyhledat,ikdyž na ní již někdo (na zed) zareaguje.

Prosím o řešení uvedeného problému.

Děkuji.

LadislavB

Odpovědi
Damik

Tohle se dá upravit v nastavení – lze tam nastavit, zda lze stránku dohledat ve „veřejném vyhledávání“.....

Zdroj: www.krcmic.cz