Simi-mimi

Jak nejrychleji vymyju z hlavy hnědý šampon? Poraďte prosím. Děkuji

Ahoj, prosím Vás jak se nejrychleji zbavím šamponu na barvení? Byla jsem blondýna a chtěla jsem zkusit hnědou barvu, tak jsem si koupila hnědý šampon a nabarvila to tím. Píšou na tom šamponu, že se to vymyje po 30 umytí, ale já už tu barvu nechci, jak docílím toho, abych měla zpátky svou blond? :( Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Funna

už sis odpověděla…30× si umyj hlavu…pokud se nechceš přebarvoat na svou barvu zase chemií, nebo to celé ostříhat…

Další odpovědi
anonym

ani když si třicetkrát umyješ hlavu, nebudeš mít tu hnědou dokonale pryč, budeš si muset pomoct chemicky znovu,tzn. znovu zesvětlit, zajdi si radši ke kadeřnici, aby sis nezničila vlasy úplně

zjentek

musíš vědět, co chceš, jinak- problémů tě zbaví, amputace hlavy ,)