zjentek

Jak nejlépe přeložit dokument?

nějaký takový-
http://www.roc­kefellerfounda­tion.org/uplo­ads/files/bba493f7-cc97-4da3-add6-3deb007cc719.pdf
..třeba do češtiny
Doplňuji:
..a levněji a v dobré kvalitě to nejde?

Nejlepší odpověď
Funna

buď ho zkopírovat a vložit ho do nějakého překladače a pak si domyslet, co tím chtěl vlastně básník říci a nebo si zaplatit překladatele…a nebo ho vytiskni a překládej každou A4…ale bacha, každý papír jakékoliv velikosti jde přeložit jen zhruba 6–8× .-)))) (záleží na jeho gramáži)

Další odpovědi
setapouch

Vytisknout, sousední rohy přiložit na sebe, uhlazením vyrovnat do plochy, přehyb přejet tupým předmětem do hrany. Přeloženo.
Doplňuji:
Až teď jsem si přečetl zbytek odpovědi od Funna, ne jen první větu. Takže vše už bylo řečeno :)