Awe

Jak nejlépe nabrat na váze?

Ahoj…Potřebuji nabrat alespoň 10–13 Kg na váze.Má někdo z vás nějakou radu jak tohoto docílit?Bohužel na netu je pouze jak zhubnout a to mě opravdu nezajímá.Teď drobné info o mé postavě…
Výška:167cm
hmotnost:67Kg--/--svalová tkáň:33,1Kg--/--tuková tkáň 8,9 kg--/--43Kg vody
Můžu sníst cokoliv,kdyko­liv,sladké a tučné a nenaberu ani gram. Co do sebe nejlépe ládovat abych nabral?
Doplňuji:
Ano vím že mám více méně ideální váhu…Ale potřebuju nabrat alespoň 10 Kg. Nějaké tabulky jak má vypadat ideální váha jsou pouze orientační.

Odpovědi
anonym

Tady máš něco o nutridrinku, nestudovala jsem, co to všechno obsahuje, mohlo by ti to pomoct
http://diskuse­.vitalion.cz/chci-stloustnot-949/
taky předpokládám, že nejsi vegetariánka, nebo veganka, tak si dej i tvaroh, vejce,maso, různé obilninové kaše, nemusíš do sebe nutně cpát cukr, ale teba i tučnější jogurty,hutnější polévky atd.

ahold

Při tvé výšce 167kg mi vůbec váha 67kg nepřipadá málo.
Dokonce to bylo jednoduché vodítko k ideálnímu poměru. Výška v cm mínus 100 = ideální váha.
Doplňuji:
Dost podstatný je také věk. Pokud jsi ve vývinu, tak tělo většinu dodané energie spotřebovává na růst a správný vývoj. V tom případě bych si s tím až tak nedělala starost. V horším případě bys mohla mít za nějakou dobu opačný problém – jak zhubnout.