xiperio

Jak nejjednodušeji mohu stáhnout do PC video z archívu televize Prima a Youtube?

Nějak jednoduše pro laika a pokud možno v češtině. Děkuji.

Odpovědi
Schluker

Na youtube pouzivam Atube catcher, na ostatni stranky addin ve firefoxu, viz zdroj. Jestli bude fungovat i na digiarchiv CT netusim, ale mohl by..

Edit: neudrzel jsem myslenku, jak na prime nevim, nemam to ozkousene

Zdroj: https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/vi­deo-downloadhelper/

Nassin

Jak stahovat z YTB vím na 100 %, ale protože jsi hubatej, nechám si to pro jiné zájemce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.