Avatar uživatele
RQLM

Jak nebo na jaká místa schováváte sladkosti před dětmi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? VampGirl, dědapetr, Lucijej, briketka10 před 4429 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Neschovávám.
1.kupuji sladkosti málo
2.Děti se již odstěhovali
3,Neni co schovávat, protože všechno hned sežeru

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dával jsem je do kredence a mezi skla jsem vložil své foto,aby je odradilo hledat v něm! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Hm,to jsem nikdy nedělala, nikdy jsme neměli zásoby -koupilo se na snědení a dost , nyní je ve zvyku při nákupech udělat zásobu…inu někam do špajzu do horní police.
A říct jim, když si to sníte nebudete mít pak nic.

Známá musela sladkosti schovávat před manželem ,protože dětem všechno snědl. Ale kam to schovávala nevím…ale asi špatně …protože věčně nic pro děti neměla, když měli chuť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

já jsem dítě :D moje mamka je schovávala do krabičky do svojí skříně… pak jsem jí na to přišla, ale naučila jsem se je nejíst :D řekněte jim, že budou mít akné (toť důvod, proč je nejím) :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Neschováváme cukroví,od mala mají na stole velkou dávku sladkostí a když chtějí tak si vezmou.Právě že je sladkostí hodně nemají na to moc chuť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Nikdy jsem je neschovával. Ze začátku se syn přežral, bylo mu blbě a pak ho to přestalo bavit a dal se na maso a zeleninu. A zůstalo mu to. Nechejte děti, ať si všechno vyzkouší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hawranek

Děti nemám, ale sladkosti dávám do nejspodnější poličky v komodě. Přítel se nerad ohýbá, navíc stále žije v domění, že tam nic zajímavějšího než mouku nenajde 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alča M.♥

Mamka si čokolády schovává pod polštář:D, přede mnou ne, možná před tatou, ten furt všechno jí, ale hlavně proto aby si to každý večer mohla dojídat:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek