RQLM

Jak nebo na jaká místa schováváte sladkosti před dětmi?

Nejlepší odpověď
Drap

Neschovávám.
1.kupuji sladkosti málo
2.Děti se již odstěhovali
3,Neni co schovávat, protože všechno hned sežeru

Další odpovědi
anonym

Dával jsem je do kredence a mezi skla jsem vložil své foto,aby je odradilo hledat v něm! 🙂

hanulka11

Hm,to jsem nikdy nedělala, nikdy jsme neměli zásoby -koupilo se na snědení a dost , nyní je ve zvyku při nákupech udělat zásobu…inu někam do špajzu do horní police.
A říct jim, když si to sníte nebudete mít pak nic.

Známá musela sladkosti schovávat před manželem ,protože dětem všechno snědl. Ale kam to schovávala nevím…ale asi špatně …protože věčně nic pro děti neměla, když měli chuť.

Lorrien

já jsem dítě :D moje mamka je schovávala do krabičky do svojí skříně… pak jsem jí na to přišla, ale naučila jsem se je nejíst :D řekněte jim, že budou mít akné (toť důvod, proč je nejím) :D

dědapetr

Neschováváme cukroví,od mala mají na stole velkou dávku sladkostí a když chtějí tak si vezmou.Právě že je sladkostí hodně nemají na to moc chuť.

Conchus

Nikdy jsem je neschovával. Ze začátku se syn přežral, bylo mu blbě a pak ho to přestalo bavit a dal se na maso a zeleninu. A zůstalo mu to. Nechejte děti, ať si všechno vyzkouší.

hawranek

Děti nemám, ale sladkosti dávám do nejspodnější poličky v komodě. Přítel se nerad ohýbá, navíc stále žije v domění, že tam nic zajímavějšího než mouku nenajde 😁

Alča M.♥

Mamka si čokolády schovává pod polštář:D, přede mnou ne, možná před tatou, ten furt všechno jí, ale hlavně proto aby si to každý večer mohla dojídat:)