LEONEK

Jak nebo jakým programem udělám z fotek takovou prezentaci i s hudbou a v jakém formátu to udělat? potom bych se chtěl z

se chtěl zeptat jak otočit video , které bylo v 3gp a já ho dal do avi? jakým programem? mám XP Profesional děkuji

Nejlepší odpověď
chudst

V PowerPointu – je soucasti instalacniho balicku MS Office. Ackoli sklada-li se skutecne prezentace jen z fotek, pak by mozna bylo lepsi zvolit za program treba Photo DVD Maker (ci nejaky podobny).

Na konverzi souboru pouzivam Xilisoft Video Converter Ultimate 6. Ovsem jak otocit video netusim; ja bych asi pouzil program CorelVideo studio – ale to uz skutecne jen kdyzby mi na tom skutecne hodne zalezelo; protoze stahovat tyto programy a jeste se v nich ucit, pokud je neznate…

Další odpovědi
Michal Kole

  1. Windows Movie Maker, Microsoft Photo Story

(obě zdarma v češtině na webu MS)

  1. třeba MediaCoder (http://www.me­diacoderhq.com)