zjentek

Jak nebezpečný je pro vodní orgasmy odpad/zbytky balistické rakety po dopadu do oceánu a při něm?

Odpovědi
aliendrone

Musíš vzít v potaz, že tyto komponenty balistické rakety se nezřídka pohybují vysoce nadzvkovou rychlostí. Při dopadu do vody (která je víceméně nestlačitelná) SNADNO mohou způsobit i to, že celým tělesným objemem vytečeš vlastními obraceči větru (u jiných zvaných uši). Intenzita takového prožitku je ovšem zajisté FENOMENÁLNÍ. 😉 😁 😁

Ametyst

Aliendrona, udivuje mě, že jsi nekomentoval zjentkův orgasmus v otázce. 🙂

aliendrone

Ametyst>>> Ich melde gehorsam gnädige frau, že jsem mu jeho vodní orgasmus (jeho nestandardní, řekněme ORL ejakulační průběh 😉 ) podle mne dostatečně objasnil. Tedy – VĚŘÍM tomu. Jenže pravda také je, že je to ZJENTEK! A tak teď NWM… 😮 😉