Pája

Jak naznačt klukovi, že se mi líbí a jak si ho získat???

Ahoj, je mi 13 a hrozně se mi líbí jeden kluk ze třídy. Už jsem se mu jednou líbila, ale řekl mi to pozdě, už měl totiž jinou. Strašně bych mu chtěla ukázat, že jsem stejně vtipná a chytrá jako jeho bejvalá holka. Strašně s nim chci jít ven sama, ale nevím, jak udělat první krok. Strašně se totiž stydím :o) děkuju moooooc

Nejlepší odpověď
Dandi

Zeptej se, jestli nechce jít třeba na zmrzku, na koupák, nebo někam jen tak ven =)…pak už ho jen chytneš ve správnou dobu za ruku a bude ruka v rukávu :)

Další odpovědi
LejdyTerr

Jděte parta třeba do kina, nebo na koupák a ty zařiď aby jsi byla vedle něj. pak ho jakoby přehlížej a buď vtipná a přirozená. neboj, on si tě všimne:-D

Lencis

Ahoj, oni kluci na ten první krok většinou čekají, takže se neboj. Pokud už ses mu jednou líbila, určitě se mu líbíš i teď a jen asi čeká až ho někam pozveš 😉 Držím palečky 😉

Michal

Vyříkat si to ,třeba na výletě,hlavně se nepředvádět a nehrát divadlo,nebo se vnucovat a zesměšňovat.

Attack-design

normálně ho pozvi,pokud nechceš osobně pošli mu třeba sms