Elis Pokorná

Jak naučit psa chytat frisbee disk ve vzduchu? Vždycky počká, až dopadne a až pak pro něj běží. Díky:)

Odpovědi
Drap

Málokterý pes to dělá sám od sebe, aby chytal talíř ze vzduchu. Začínat je dobré na zemi.Existuje spousta stránek, kde se vše dozvíš. Třeba zde.
http://www.ire­ceptar.cz/zaji­mavosti/tipy-na-vylet/jak-zacit-s-dogfrisbee/

wolferka176

aby pes chytal frisbee musí ho to bavit.nějákého psa to třeba není ani možné naučit.ale nějácí psy jsou fo toho jako zapálení! :D

Kelt

Musíš to s ním trénovat a až ten disk chytí ve vzduchu, tak ho nějak odměň. Dej mi něco, co má rád. Pak to bude dělat pořád.