vanad

Jak natřít asfaltovou penetraci na bílo?

Mám dřevotřískové desky, asi 20 m2 natřené asfaltovým penetračním lakem. Potřebuju je natřít bílou barvou. Bude mi držet malířská barva, pokud použiju nějakou penetraci?
Doplňuji:
Ty desky mám v garáži na stropě.

Odpovědi
Pájo

A k jakému dalšímu účelu ty desky mají potom sloužit a kde?
Malířská barva k překrytí nejspíš nebude stačit. Držet by mohla, ale asf. penetrace bude nejspíše stále naneseným nátěrem prostupovat…

…pokud je to reálné, volil bych asi silnější tapetu a přelep. Jestli by to fungovalo je s otazníkem, muselo by se to zkusit.
Doplňuji:
Zkusil bych Remal Flek STOP (nebo něco podobného)
http://www.bar­vylakypomucky­.cz/cs/proti-plisnim/1200-remal-flek-stop-5kg.html
a pak Remal malířský nátěr.

Pájo

Možná bych na staré desky napnul silnější fólii a prošrouboval navrch slabší desky sádrokartonu (9,5 mm), nebo i běžně dostupné (12,5 mm), pokud to výjde cenově lépe …pokud to není přímo střecha, půjde Vám to rychle.

Přetmelíte spoje, přechod na stěnu vyztužíte páskou ze skelných vláken, pebrousíte, přebílíte a je to. Záleží jen na tom, kolik chcete investovat a jak pěkné to chcete mít.