danny_el

Jak nastavit v PC nový harddisk?

Nevíte někdo, jak nastavit harddisk, koupil jsem si teď nový zapojil ho, při prvním spuštění mi Windows nainstaloval nový software, pak jsem restartoval, ale stále nic, musí se nastavit něco v BIOSU? dík za odpověď
Doplňuji:
moc tomu nerozumím, je to nový harddisk, který je jako 2. (jeden už tam mám) disk je připojen přes SATA a mám windows 7…jestli to pomůže

Nejlepší odpověď
Hlada

Chtělo by to víc informací. Jestli je to druhý disk k systémovému a máte XP, tak se podívejte do Správa počítače/Správa disků jestli tam je. Nejspíš bude chtít naformátovat. Jestli je to HDD IDE, tak je ještě potřeba nastavit jumpery Master/Slave. Jestli je to HDD SATA II a motherboard podporuje jen SATA I, je potřeba odstranit jumper.