Angi-Shy

Jak nastavit, aby mi pouze tlačítko PrtSc vyfotilo obrazovku bez použití jiných tlačítek?

Mám počítač Lenovo s Windows 10, všechno fungovalo, jak mělo, ale před několika měsíci se mi najednou přepnula jedna věc. Vždycky mi stačilo pouze stisknout tlačítko PrtSc, abych vyfotila obrazovku… teď to ale najednou nereaguje, dokud při tom nedržím tlačítko FN nebo Ctrl+Alt… četla jsem, že se musí tlačítko PrtSc nastavit rovnou jako zkratka pro vyfocení obrazovky, ale netuším jak… ví někdo?

Odpovědi
Dochy

Dám jen pár tipů, neznám konkrétní ntb:

  1. Nemáš tam něco jako FN-lock?
  2. mohlo by být nějaké nastavení v BIOSu (možná configuration – hotkey mode)
  3. nastavení klávesnice ve Windows