Kelt

Jak nás charakterizuje určité číslo?

Nemám na mysli rodné číslo, ani numerologii, ale jízdu autobusem. Když jsem dříve jel autobusem, dostal jsem lístek a tam bylo napsáno, že linka Zlín – Vsetín, cena xy, a řidič je Karel Baruch. Dnes si koupím lístek a jako řidič je uveden např 142365. Chápu, že je to ochrana osobních údajů. Ale je to číslo charakteristické pro daný den a spoj a nebo je to označení konkrétního řidiče. Takže když pojedu jeden den z Brna do Břeclavi a druhý den z Plzně do Písku a náhodou bude na lístku stejné číslo řidiče, tak to znamená, že je to ten stejný člověk, nebo chaos v systému? Děkuji.

Odpovědi
Emefej

Nebylo by lepší zeptat se dopravce?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Šestimístné číslo má člověk v opravdu velké korporaci – dost pochybuju, že v nějakém ČSAD …