Verča88

Jak napsat žádost o prodloužení rodičovské dovolené?

potřebuji poradit jak napsat žádost. Stačí: já.....naroze­na..... žádám o prodloužení RD od do z důvodu péče o své dítě.......na­rozené…při nástupu do Mš. ????? Nebo je někde na to nějaký formulář nebo vzor? nemůžu nic najít. Děkuji V.

Odpovědi
meTTax

Dobrý den,

rodičovskou dovolenou lze poskytnout maximálně do 3 let věku dítěte.
V takovém případě není problém to sepsat.

Zůstávám s pozdravem.
Doplňuji:
Spravuje to ust. § 196 zák. č. 262/2006 Sb., zákoník práce,

Se sepsáním Vám klidně pomohu, stačí se ozvat do zpráv.

Zůstávám s pozdravem.

EvaEvaM

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, sehnala jste nějaký vzor, jak sepsat žádost o prodloužení rodičovské dovolené!? Řeším stejný problém a nevím, jak to napsat. Děkuji moc za informaci. S pozdravem, Eva