nikkk

Jak napsat žádost o odložení soudu z důvodu vycestování do zahraničí?

Dobrý den,
jsem obžalovaná a měla bych mít soud někdy v srpnu (ještě to ani není jisté) nebo dokonce až v září, to už budu zpět. Jenže mám již dávno předtím, než jsem byla obžalovaná, domluvenou práci v zahraničí na 2 měsíce. Četla jsem, že by neměl být problém poslat žádost o oddálení soudu (v tomto mém případěby to bylo nanejvýš o několik týdnů). Se soudkyní se domluvit nemohu, jelikož má dovolenou a tak bych chtěla aspoň napsat žádost a omluvu. Samozřejmě, že nejlepší by to bylo s právníkem, jenže ten je také v zahraničí, takže teď nevím ,co dělat, zda práci zrušit nebo zda vážně stačí jen napsat žádost. Můžete mi někdo poradit, jak takovou žádost napsat? Zda na to existuje nějaký formulář nebo zda to stačí sesmolit normálně? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Až dosud jsem se domníval, že revolvering je pojem jen z oblasti bankovnictví (termínovaný vklad).
Nyní zjišťuji, že má nový fenomén, když týž tazatel opakuje tutéž otázku.
Doplňuji:
Žádný formulář neexistuje, vše ostatní již bylo řečeno ve včerejších odpovědích na totéž.

Další odpovědi
arygnoc

sesmolte to, jak umíte.
a napište tam i to, že všichni byli pryč.