Jak napsat SMS soutěž?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak poslat SMS 900 11 objektiv toulavá kamera hobby naší doby polopatě čt sport prosím poraďte Děkuji za odpověď Vojtíšek

Odpovědi
seraphico

V zaslaném odkazu se jedná o soutěž AZ kvíz. Odpověď napíšete formou SMS ve tvaru AZ A nebo AZ B nebo AZ C
Pokud si tedy myslíte, že správná odpověď je Orlík, napíšete SMS ve tvaru AZ A
Pokud chcete odpovědět Štěchovice, napíšete AZ B
Pro odpověď Nechanice napíšete AZ C

Mezi AZ a písmenky A, B, nebo C musí být pouze jedna mezera.

SMS pošlete na tel. číslo 900 11
Jméno ani adresu nepíšete. Pokud vyhrajete, zavolají vám na telefonní číslo z kterého jste posílal SMS.

elkon

U každé soutěže máš titulek, jak máš odpovídat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Napiš například Objektiv nevím jestli pořadech musím dát sms soutěž mě řekl jenom velký písmena jestli mám uvádí píše jméno a adresa maminka neví jestli mám být příjmení když pak kontaktoval doplnit údajů protože mě počítač nevybral jeslí posílám špatně jak to být

seraphico

Nemůžete sem dát odkaz na tu soutěž?

anonym

https://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1097147804-az-kviz/4-divacka-sms-soutez/