vivatisCZ

Jak napsat ^ ?

Jak napsat tento znak ^
děkuji.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Já mám na noťase klávesu „alt gr“, kterou stačí podržet a 2× zmáčknout klávesu pro „ž“.. jinak to jde i přepnutím na anglickou klávesnici – podržet shift a zmáčknout zase 2× „ž“ …

Další odpovědi
arygnoc

[alt]+[9]+[4]

;-Q

zzzlatokopka

Když nějaký neumím na klávesnici napsat, otevřu word a tam ho najdu ve speciálních znacích a kopíruji ho tam kde ho potřebuju:-)))

anonym

Zmáčkni levý Shift a levý Alt zároveň – tak se ti přehodí klávesnice z CS na EN (můžeš to sledovat vpravo dole u hodin, předpokládám že máš Windows, nenapsal jsi typ OS)
Pak už jen stačí držet levý shift a dvakrát zmáčknout šestku nahoře na klávesnici u které je tento znak.

^^

anonym

Jak jste ho právě napsal??…,ale je fakt,že já to taky nevím.
Doplňuji:
Napřed RyuzakiKate a pak BalotaGuy – jé to je dobrý…^

Roman71

Mně to jde přes pravý Alt+m

Dají se z těch znaků skládat zajímavé obrázky:

^(°(oo)°)^ ..čuník :)