hippeace

Jak napasovat screen do mockupu který je šikmo? (gimp)

Když mám pohled na notebook přímo tak tam vrazím screen a jen ho oříznu, ale když je náhled notebooku jakoby bokem tak ten tvar dispaye je jakýsi nepravidelný čtyřúhleník. A já vůbec nevím jak tam ten screen nacpat. Ani nevím pod čím to hledat na google.

Bylo by super to udělat v gimpu at nemusím instalovat nový sw. Ale v něm jsem se nedostala ke kloudnému výsledku. Asi nad tím uvažuju moc vektorově, protože hledám řešení kde vezmu roh screenu a přesunu ho do rohu mockupu – to vše 4× a pak se přerenderuje screen.

Odpovědi
elkon

Běžně to dělám v Zoneru. Jestli chápu o co jde, tak je to jen změna perspektivy. Uchopím jeden roh obrázku a dám ho kam potřebuji, tak to udělám se všemi.