Jak najít vypalovací program?

Dostali jsme notebook a jelikož jsem nováček v elektronice,ne­vím,jak mám zjistit,jestli v něm je nainstalovaný vypalovací program,Vypalovačku to má.Jo a taky jak zjistím přesný název a typ notebooku.Dostali jsme ho jen tak,bez jakéhokoliv návodu a manuálu a kamarád je v zahraničí a na telefonu nedostupný.Takže přesně nevíme,jak dobrý noťas vlastně máme doma.

Nejlepší odpověď
hanulka11

když si klikneš na start a všechny programy …tam se ti ukáže jaké programy jsou v něm nainstalované pokud tam nebudeš mít program na vypalování nainstalovaný ,není nic jednoduššího zadat si do vyhledavače -program na vypalování – a nabídne se ti tam hidně možností a ty si vybereš co potřebuješ

Další odpovědi
Gabe

Zadej ve vyhledavaci www.stahuj.cz a Zadej alkohol 120.Nejlepsi vypalovaci program.Nebo Nero.

kablik

jednoduše se obrat na nejbližšího známého a on ti poradí, nechat si radit tímto způsobem nemá žádný význam,pokud jsi skutečný začátečník, není nad to vidět vše na vlastní oči a nechat si to důkladně vysvětlit, přeji mnoho zdaru …