Avatar uživatele
Michal47

Jak najít starší verzi profilu uživatele Facebooku?

Jde o oficiální osobnost, která by neměla ignorovat veřejný zájem! Děkuji.

Doplňuji:
Měl jsem na mysli ten samý profil v minulosti. Třeba jeho podobu před rokem.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, Gonfaloniér před 1282 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Schluker

Co si basnik predstavuje podmpojmem starsi verze profilu? Pokud ma jit o ten samy profil, tak to, co je na nem viditelne je veskera i formace kterou lze ziskat. Vic nic.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Také si myslím, že by bylo vhodné upřesnit, co si představujete pod obratem „starší verze“.

V profilu veřejně známé osobnosti podle mne může docházet k různým změnám,
takže některé neaktuální informace mohou být průběžně promazávány a nahrazovány
novými (to se týká i fotek). Smazané informace se už nepodaří zobrazit.

Facebook před nedávnem upravoval vzhled > ani starší vzhled už nenajdete,
pokud nebyl zachycen v Google cache nebo ve Webarchivu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gonfaloniér

Na facebooku už ho neaktivuješ. Tam už je možné být jen v tom aktuálním novém režimu/vzhledu.
Profily si takhle nezobrazíš.

Staré verze (jejich obrázky) najdeš jen takhle: https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&ei=zKmRX4erBIXmU6-5mcgM&q=facebo­ok+old+designs&oq=fa­cebook+old+de­signs&gs_lcp=Cg­Zwc3ktYWIQAzIG­CAAQFhAeMgYIA­BAWEB4yBggAEBYQ­HjIGCAAQFhAeOg­QIABBHUPYDWPY­DYPIGaABwAngA­gAGUAYgBlAGSAQ­MwLjGYAQCgAQGqAQ­dnd3Mtd2l6yAE­IwAEB&sclient=psy-ab&ved=0ahUKE­wiHwZipxsjsAhUF8xQKHa9cB­skQ4dUDCAw&uac­t=5

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michal47

Principiálně to jde přes Wayback machine. V sekci „changes“ jsem se vrátil do roku 2019. Jiné roky buď neměly žádné „capture“ nebo bylo příliš „bledé“. Ale neumím s tím zacházet. Třeba by se to někomu jinému podařilo lépe.

před 1282 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Wayback machine je webový archiv. Bývají v něm zachyceny jen některé jednotlivé stránky,
většina odkazů buď nefunguje nebo často vedou do nové verze (nového vzhledu).

před 1282 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal47

Máte pravdu. Sotva bych mohl najít to, co chci. Byla by to velká náhoda. Moc Vám děkuji.

před 1281 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal47

Nakonec jsem to našel tak, že jsem napsal citaci z toho profilu do vyhledávače Google. Bylo to jedním z prvních výskytů a nebyl problém to zobrazit.

před 1281 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek