Avatar uživatele
lilimegi

Jak najdu lichváře?

Nemáte někdo kontakt na lichváře,vyšší úrok respektuji,spěchá.
Doplňuji:
Prosím,chytré rady si nechte pro sebe,potřebuji něco úplně jiného,nevíte proč to musím udělat ,takže nehonˇte si body na mě,kdo má kontakt budu ráda a jinak si mé otázky nevšímejte,dě­kuji.Každej je chytrej,když neví o co jde a netýká se ho to.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Monika 1982 před 4291 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Tady je jich dost : http://search­.seznam.cz/?aq=3&oq­=p%C5%AFj%C4%8Dky&sou­rceid=szn-HP&thru=sug&q­=p%C5%AFj%C4%8Dky+be­z+registru+ih­ned
Varuji tě ale, známí dík lichváři přišli úplně o všechno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nelíbí se mi tvůj hrubý tón k uživatelům, kteří ti odpověděli. To tady zvykem nebývá..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Byť ses právě zaregistroval, měl by ses správně ptát: „Jak se vyhnout lichářům?“
Rozum do hrsti, máš-li pocit, že se potápíš, pak by ses rázem ocitl na samém krutém a nelítostném dně.
Doplňuji:
ad replika v diskuzi, nejde o slovník, ale pletení pojmů.
Lichvář v dnešním kontextu, je označení pro podvodníka, rozhodně ne pro seriózní půjčky. Pro snazší orientaci – viz odkaz níže:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Lichv%C3%­A1%C5%99

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Razza

Stačí si votevřít nějaký noviny, např. Metro, a zavolat na "nebankovní půjčky, nebo na půjčky bez prokazování příjmů. To je lichvařina jak vyšitá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Protože ti nechci ublížit, tak ti kontakt nedám.

Půjčka není řešení, jen oddálení problém !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nehledej lichváře, hledej nebankovní půjčky.
Inzerce je na každém rohu. Mnoho inzerátů v novinách, ...... prostě všude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud jde o lichvářství, tak tím se nikdo nebude zbytečně chlubit. Zkuste se spíše poptat v okolí. Někdo, kdo občas půjčí peníze, se určitě najde. Jinak souhlasím s odpovědí Terry. Pokud nedosáhnete na bankovní půjčku, zkuste nebankovní sektor (Provident,Pro­fireal,Bankerat – zde je smluvní úrok, takže půjčka by nevyšla zbytečně draze, apod.)
Když jsem potřebovala řešit jednu naléhavou situaci, tak mi pomohla realitní makléřka, která lichváře znala. Možná by se dalo najít, co hledáte, touto cestou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Vždyť ti tady odpověděli, kde je najdeš.
Přece pojmenování lichvář neznamená, že se nemůže nazývat jinak. Třeba nebankovní půjčky.
Doplňuji:
Hned pod tvým nickem máš reklamu.

http://www.hcpuj­cka.cz/srv/www/­qf/cs/ramjet/ca­llme/callmePa­ge?utm_medium=cpc&ut­m_source=google&ut­m_campaign=puj­cky-zajmy&utm_con­tent=pujcky-a-uvery&utm_ter­m=20497448753_d_www­.odpovedi.cz

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ServiceOffer

Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via (financialserviceoffer876@gmail.com) whats-App +918929509036 Dr James Eric Finance Pvt Ltd Thanks

Avatar uživatele
Damiaumiti

Are you in need of Guaranteed Cash quick money apply here contact us for more information on how to get started:(Whats App) number +917310847059 sumitihomelend@gmail.com
Mr. Sumiti

Avatar uživatele
Jan Neckář

Já ho našel tady https://www.fin­start.cz/jak-najit-lichvare/ ale dávej bacha koho vybereš.

Avatar uživatele
Zdenek567

Dobry den chci se zeptat zda na nej nemate kontakt dekuji

Avatar uživatele
Nikola 123§

mohu se zeptat zda chteji lichvari doklad od prijmu

Avatar uživatele
Romanos123

A.kde jste ho našel?
Hledám tam a nikde nic.

Avatar uživatele
Ondřej Slabý

Dobrý den,

Máte prosím kontakt?

Děkuji.

Avatar uživatele
Jarek77

Dobrý večer ,chtěl bych se zeptat zda máte ne někoho takového kdo půjčuje na směnku peníze děkuji

Avatar uživatele
Zdenek567

Dobry den chci se zeptat zda jste jiz nasel pujcku

Avatar uživatele
Hong Kong

NALÉHAVÁ NABÍDKA PŮJČKY S NÍZKOU ÚROKOVOU ÚROKEM 3% PLATÍ HNED TEĎ. Akvizice na podnikatelský úvěr a všechny ostatní související půjčky KRISTICKÉ ÚVĚROVÉ FONDY vás pokryly, máme pro vás speciální nabídku, nabízíme vám platformu, kde můžete využít půjčku s úrokovou sazbou 3% na zajímavé období od 1 do 35 let, jsme spolehliví, důvěryhodní a legitimní. Nabízíme půjčku od minimálně 5 000 $ do maximálně 80 000 000 $: 00. Zájemci by nám měli laskavě poslat zprávu prostřednictvím portálu společnosti a vyplnit formulář žádosti prostřednictvím whatsapp: +256756543536 nebo e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

před 1126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lilimegi

lidi proboha,nepletˇte si lichváře a lichvu nebankovních firem.Lichvář je soukromá osoba,která se neschovává za nějakou firmu s nebankovní půjčkou za vysoký úrok o to nestojím.Hledám soukromou osobu-lichváře,který půjčuje svoje peníze,ikdyž za vysoký úrok…jestli se někomu nelíbí můj hrubý ton,tak atˇ si mě nevšímá,opravdu nestojím o ničí chytré rady.

před 4291 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lilimegi

Prosím,nechte si svoje „chytrý rady“ typu vyhni se lichvářům,nevíte proč to dělám,tak mě neradˇte,pokud máte kontakt budu za něj ráda,pokud ne,tak nechte tuto mou otázku bez odpovědi.Děkuji

před 4291 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jarunkaa

Vepište odpověď… Nepropásněte tuto možnost.Soukromník vám poradí. Hledáte dotaci, úvěr, konsolidaci, oddlužení, optimalizaci. BEZ POPLATKU, BEZ ZÁSTAVY NEMOVITOSTI, BEZ REGISTRU Nebojte se jednám pouze v kanceláři. RÁD VÁM POMOHU T:723430842 Stačí zaslat i SMS zavoláme vám. Hledám spolupracovníky pro kancelář v H.Králové. Fixní plat+odměny peníze na ruku. Chcete se pobavit o vyplácení peněz na ruku – zavolejte? PORADIM -jak nenaletět trikům úvěrových a insolvenčních šmejdů lllll POKUD JSTE JIŽ NALETĚLI VIM JAK POSTUPOVAT-ZAVOLEJ

POZOR SMĚNKY BYLY ZRUŠENÉ lllll

před 2925 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek