Green

Jak najdu letadlo které letí v 16:00h z Letiště Praha Ruzyně do Dubaje … http://www.flig­htradar24.com/#!/

http://www.flig­htradar24.com/#!/ (Sledovat Online)
Děkuji

Nejlepší odpověď
mirlin

Už nenajdeš Green / jedině ,že by si chtěla let z letiště Václava Havla.
mirlin

Další odpovědi
mosoj

Musíš znát číslo letu a to napsat do vyhledávače vlevo nahoře.
Zkus si to, napiš tam číslo nějakého aktuálně zobrazeného letadla.
Doplňuji:
Je to EK 01140. A na mapě se ti zobrazí i průběh letu od startu.

hanulka11

měla bys vědět číslo letu – nevím zda to bez něj najdeš
Doplňuji:
tak jsem to našla číslo letu je
EK 0140

anonym

tohle můžeš preskočit a zadat podle posledního odstavce
klikni na databazi (menu si nevšímej) naběhne stránka a do prostředního okna napiš Prag a nabídne Letiště Havel, potvrď
naběhne stranka s mapou a podtím 2 okna, v prvním si vyber čas (3pm-6pm) nic víc, pak si roluj dolu až uvidíš Dubai, vlevo je EK140, klik a uvidíš odlet a přílet

na hlavní strance vlevo zadej do hledání EK140 a naběhne menu, kde dole je let v 16:04 potvrď a letadlo se ti zobrazí v mapě červeně.

Ar

Odpovědi jasné, jen láskopravci z té Ruzyně mít radost nebudou. :)