Prochellie

Jak nainstalovat font do PC?

Zdravím,
chci se zeptat, jak naistaluji font do PC. Teď opravdu myslim NAINSTALIJI, né pouze ZKOPÍRUJI nebo PŘETÁHNU do složky s písmy. Děkuju
Doplňuji:
Mám Win 7 a prostě mi to nejde .. ani podle vašich návodů

Odpovědi
ptáč

záleží na jakém systému. XP instaluje fonty přetažením do složky s fonty. Vyšší verze nabízí instalaci, ale jde také o kopírování. Neznámé fonty z internetu neznámého původu poškodí systém.

anonym

Na jakém OS???
___
WinXP – Start – Ovládací panely – Písma, pak v menu Soubor – Nainstalovat nové písmo.
V jiných verzích Win ´tak nějak podobně´.
Doplňuji:
OK…
Tak napiš, odkud a jaký font chceš instalovat (ideálně URL).
😉