tomas pro

Jak nahrát video přes hdmi do Vegasu?

Z miniDV kamery pouštím analog do SCART-HDMI konvertoru, z něj pak HDMI kabelem do notebooku, a snažím se ho zachytit (Capture) ve Vegas 17, jenže v náhledovém okně je stále obraz z interní kamery ntb. Asi dělám něco špatně, ale nevím co. Víte někdo?
Předem děkuji.
Tomáš

Odpovědi
elkon

Ulož video do počítače a pak ho otevři ve Vegasu.

cochee

U běžného notebooku (dejme tomu 98% produkce) nelze jeho HDMI port použít jako videovstup. Slouží pouze jednosměrně jako výstup pro externí panel. Pro zachycení videa z externího zdroje potřebuješ videograbber, ovšem nejsem si jistý, jestli se vyrábí pro notebooky.