MILOUS1562

jak naformatovat HDD ADATA nemohu na nej dostat vubec nic je proste uplne prazdny.Jedna se HDD ADATA SH 93 500GB

Odpovědi
krispin

co ti to vyhazuje za hlášku že tam nemůžeš nic dostat? zkusil bych to naformátovat v linuxu, ale předpokládám že k němu asi nemáš přístup.

Napiš co ti to hlásí…

huxa

lépe svoji otázku popiš

helcaify1

Sežeň si cd s windowsem a naformátuj to :)

anonym

Mrkni se jestli je vidět ve správci disků.
Nejjednodušeji: klikni pravým tlačítkem na ikonu „Počítač“ a v kontextovém menu vyber položku „Spravovat“. Musíš mít administrátor­ská práva.

Pak uvidíš „Správa počítače“ tam klikni na: „Správa disků“,na pravo bys měl vidět všechny disky, skus formát provést tam.