gepik

Jak na video z obrázků

Pro výrobu videa obsahující fotky používám Windows Movie Maker(je jednoduchý, zdarma, česky a už tu je). Ale je tam nastavený interval pro fotku 5sekund, Potřeboval bych ho zkrátit na 2s pro všechny najednou. Nevíte jak?

Nejlepší odpověď
anonym

vlevo dole máš menu Scénář – klikni.
Vybrat časovou osu.
Najeď myší na boční levou hranu obr, stiskni levé tlač. a drž jej, tažením vlevo snížíš délku času.
Doplňuji:
v horní liště Nástroje – možnosti – karta Upřesnit
Tam je stopáž obr nastavena na 5sec., změnit na 2 secundy

Další odpovědi
mosoj

Je třeba trochu koukat.

Klepni na obrázek který chceš editovat a na liště nahoře se ti na př. prosvítí " doba trvání". Nastavíš dobu trvání ve vteřinach a je hotovo.