savyla

jak na to prosim

mam mozillu firefox.neco jsem omylem na klavesnici a ted mi pise treba pismeno h takhle-§iheg.prosim jak aby to slo normal
Doplňuji:
nepotrebuju pc ale klavesnici

Nejlepší odpověď
ferda60

Zkuste rozkliknout nahoře Zobrazení > Znaková sada > (a nastavit) Unicode (UTF-8). Tak to mám já a zobrazuje to bez chyb.
Nebo přes nabídku Start (dole vlevo) – Všechny programy – Příslušenství – Systémové nástroje – Obnovení systému – vrátit počítač do stavu v jakém byl v nejbližším bodu obnovy.
(popsáno ve Win – XP)