Naty777

Jak na skvělý ůčes? :D

Ahoj je mi 14 a zítra mám důležitý den (omluvám se nechci zmiňovat co) Ale chtěla by jsem si něco udělat s vlasama, do drdolu je nechci protoze mam odstate usi, mám dluhé vlasy po ledviny (možná ani ne) a mám ofinu. Prosím poradte mi jaký ůčes si udělat.
Předem děkuji na odpovědi :D
Doplňuji:
Ne já to myslím vážne!! nedělejte si srandu :D

Nejlepší odpověď
briketka10

nevím, jak je máš dlouhé ani tu ofinu jak střiženou,
tak ti můžu poslat jen obrázky z Googlu :)
http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&new­window=1&site=im­ghp&tbm=isch&sou­rce=hp&biw=853&bih=415&q­=%C3%BA%C4%8De­sy+pro+dlouh%C3%A9+vla­sy&oq=%C3%BA%C4%8De­sy&gs_l=img.1­.3.0l10.4878.8023­.0.12759.5.3.0­.2.2.0.113.255­.2j1.3.0...0.0­...1ac.1.5.im­g.s41p45K8D9c

Další odpovědi
huxa

http://www.drsnys­vet.cz/idiot-si-necha-zapalit-vlasy/
Tady tento mladík to svérázně vyřešil. Ty asi nechceš o vlasy přijít a proto bych doporučil zajít ke kadeřnici. To už ovšem asi nestihneš, takže co takhle si je „nakrepatit“? :) určitě víš, co myslím.

Michal Kole

Pokud chceš být nepřehlédnutelná tak si udělej 3/4 metrové pankáčské číro na hlavě 😁 😁

Děda Louda

Rád poradím, ale bohužel nevím, co je to ůčes, čili nic.