len2608

jak na puberťáka co je závislý na PC hrách, přitom mu nemůžu PC zakázat páč je na škole informační technologie?!

Nejlepší odpověď
ven.cik

Jestli s tim vyrůstal, tak to pude těžko, ted jsou všechny děti závislý…Ale zas když je na IT a je hodně závislý na těch hrách, tak z něj nikdy nebude dobrej IT technik, vždycky ho to bude odtahovat k těm hrám, musí mít pevnou vůli, jinak to asi nepůjde…Ale kdyby mě fakt nějak už s tim nas… tak bych mu to zatrh a ani by necek, a kdyby tak by dostal pár facek a bylo by, kdyby si potřeboval udělat úkoly, což myslím že moc nedělá, tak at si tam na hodku zajde a to mu musí stačit, ale to asi v těch extrémních případech, kdyby propadal atak..

briketka10

to je průšvih, můj synovec maturoval do dvaceti let a taky IT školu nejhorší na tom bylo, že škola soukromou tzn.ségra ji po celou dobu platila ročně 20.000,–Kč a výsledek až za tolik let z odřeným zadkem !! s puberťákem a kamarády to není lehký.. našteští nefetuje a nepije to jsou moc důležitý věci !!
musel mít nový noťásek na učení, ale spíš aby tam hrál ty hry, né se učil..