vilik63

Jak na negativní, závistivou a pesimistickou partnerku? Rozchod vyloučen, miluji naše dítě

Nejlepší odpověď
Alesh

Podle ikonky seš ženská, takže jste lesbičky? A dítě je biologicky čí?
Pokud seš chlap, začni tím, že si změň obrázek u profilu. 😉 A jinak seš samozřejmě v hajzlu, to je jasný. Ženská v dnešní době potřebuje chlapa jen na oplození, pak už ne, mj. proto je i tolik rozvodů. Rada je jasná, nenechat si ženskou přerůst přes hlavu, jinak se ti na ní brzo vyse*e. Takže ji neřež, jdi za sportem, za zábavou, za kamarády a nech ji bejt. Pokud chce odtáhnout, tk to udělá tak jako tak a děti ti samozřejmě ve spolupráci s naší justicí sebere. Anebo ohneš hřbet, budeš dělat pitomce, necháš na sobě štípat dříví a nejspíš to dopadne stejně, jen o něco dýl.

Další odpovědi
rigormortis

To chcete návod od jiných lidí jak žít?

da ny

Negativita a pesimismus by se daly spravit = odstranit příčiny, pracovat na sobě. Závist je zlá, nepříjemná, nebezpečná záležitost, musí na sobě pracovat sama, s tím jí nikdo nepomůže. Pokud si to tedy vůbec připustí. Možná ji „napraví“ pořádná facka od života, která přijde.
Já bych to viděla i na přežitý vztah, který je u konce. S nespokojeností ve vztahu jde u někoho ruku v ruce negativita a pesimismus.
Vydržet nebo se ztratit (zachránit se).

marci1

Přiznám se, že bych se snažila co nejrychleji „zachránit“. I pro dítě by domov s takovouto partnerkou nebyl určitě ideální.

horke-kakao

Asi jsem naivní, ale myslím si, že o ní schválně píšeš, jak je strašná, aby se ti ulevilo. Přitom ona tě může mít za podobně naloženého. Jak tak či tak, asi se k sobě moc nehodíte. Lidí se nemůžeš ptát, jak máš změnit svoje uvažování. Tvůj pohled na ni je odporný, takže nevím, co je horší, zda to, jestli ona je negativní, nebo tahle tvoje „pompézní“ zpověď. Utěšovat tě nebudu v žádném případě, ani ti dávat za pravdu. Přijde mi to celé sprosté.

gagaga

a proc jste si ji tedy bral ? :o

  • iv-

Alesh

protože ona doufala, že se po svatbě změní a on doufal v opak 😉

gagaga

sodomagomora ! :)