Simona mala

Jak na mastné vlasy???

Nejlepší odpověď
Lucijej

V odkaze si snad vybereš:

Zdroj: http://jdem.cz/3bnv5

Další odpovědi
mosoj

Kvalitní šampon na mastné vlasy a potom ARVIT.

http://vlasova-regenerace.he­ureka.cz/dixi-arvit-s-provitaminem-b5-6-ampuli/

terry

Co tím myslíš?
Umýt. Podle potřeby. Když to je nutné, klidně i každý den. Dnešní kvalitní šampony již vlasům neškodí a nevysušují se ani pokožku.
Projdi starší dotazy a odpovědi, je jich tu dost a dost.

Vercule

Jeee, tak tohle kdyby mi někdo poradil, tak tu radu ocením zlatem! Já hodně s mastícími se vlasy bojuju a vše, co jsem zkusila, tak prostě zatím bez efektu, bez účinku… Takže prosím, kdo z vás mastící se vlasy vyřešil?

KaraskovaAl

Ahojky, koupila sis nějakou péči na ty vlasy? Pomohla ti? Jakou sis vybrala?

Honzin8

Na notino jsem si koupila šampon od Vichy – Dercos Anti-Dandruff . Je to péče proti lupů a práve i na mastící se vlasy. Doporučuji. Já už díky němu problémy nemám…

Cizecek.M

Jo? A je účinný? Jak dlouho jsi ho používala, než jsi se lupů zbavila?

Honzin8

Hele, já jsem toho zkusila opravdu hodně, ale tento šampon mi pomohl hned po oprvním užití. Ne, že bych lupy neměla, ale postastně se snížil jejich počet. A s každým dalším užitím lupy mizely. Šapon používám pravidelně a jsem bez lupů. Na notinu si kupuju snad veškerou vlasovou péči a jsem spokojená.