Drap

Každý po svém. Nevím proč nám sem dáváš odkazy na Rakousko. Mají trochu výhodnější podmínky než u nás, alespoň v některých oblastech a velkou část elektřiny kupují od nás z jádra. Každá alternativa doposud vychází podstatně dráž a zaplatí to konečný spotřebitel.

Další odpovědi
JežíšKristus

Však ano, obnovitelné zdroje jsou více než dostačující. Jenže prostě Čecháčci budou zase 40 let pozadu. Dnes nám prostě vládnou lidi co řeknou, že za socíku bylo líp (reálně bylo dráž, a svoje bydlení nikdo neměl, když 90 % nemovitostí bylo družstevní nebo státní vlastnictví). O min. 1–2 generace jsme pozadu.

Ametyst

Poukazovat veřejnéˇna to, že odevzdat kompletně energetiku do rukou nepředvídatelného měnícího se klimatu, je znakem slabomyslnosti, nebo úmyslu vyvolat chaos a úpadek.