Zdeněk Raška

Jak můžu odstoupit z pozice odborného garanta pro živnostenské podnikání?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe to dát písemně na vědomí tomu, komu děláš garanta, popřípadě ještě živnostenskému ú­řadu.

Další odpovědi
Kelt

Možností je několik. Z vlastní vůle, přání, nebo si to bude přát druhá strana. Například porušení pravidel, nespokojenost, změna zaměstnání. Pokud vím, není to dědičné povolání pro váš rod, takže to klidně může dělat někdo jiný. Nepochopil jsem, zda si to přejete vy osobně, nebo tam někdo chce mít svého člověka. Určitě máte nadřízeného a pokud si myslíte, že nejste ohodnocen, požadujte více, nebo pohrozte výpovědí. Nebo si najděte něco jiného, co budete chtít dělat a dejte klasickou výpověď.