cepice

Jak může žena chodit s o 20 let mladším partnerem? A jaký věkový rozdíl je přijatelný?

Je přijatelné, aby žena chodila s opět let maldším? Nebo ženy preferují raději starší muže?

Nejlepší odpověď
gecco

A proč by nemohla???
Přijatelný věkový rozdíl je takový, který partnerům vyhovuje…
Preference jsou čistě indoviduální záležitostí…
___
Nebo se domníváš, že by mělo existovat nějaké nařízení a ´správném´ věku partnerů???
:-O
___
Tak daleko naše ´socialistická´ EU ještě není…
😁

Další odpovědi
JájsemRaibek

Pokud té ženě není okolo 30–35, tak proč ne :)
Pokud si dva lidi rozumí, mají se rádi, není důvod k panice.

johana 56

Proč ne.Znám několik manželských párů,žena je starší o 13,17 a 21 let.
A věřte nebo ne,jak je kdysi rodina i známí odsuzovali,tak jim harmonické soužití,trvající několik deselitetí,mnozí z kritiků dnes dokonce závidí.

NIČITEL

Na věku nezáleží když se mají rádi …
Doplňuji:
ale 25letá misska s 90letým milionářem ..... :) Nevím

marci1

Všechno je možné, láska si nevybírá. Je pravdou, že mít za partnera muže mladšího je spíše realitou dneška. Pokud se opravdu mají rádi, klape jim to, tak proč ne. 🙂

anonym

Proč by nemohla!!!
Láska je láska.Kvete v každém věku.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vFgsLLFKj5c

Drap

Proč by nemohla. Na věkový rozdíl neexistují limity. Je to každého věc

ivzez

Co by nemohla(, je-li jí alespoň 35 let)?

Souhlasím s Geccem:
Přijatelný je takový rozdíl, který partnerům vyhovuje.

anonym

MCBP utekla,teď jsem singl.