lukas1912

Jak mohu snížit zatížení paměti RAM?

Dobry den mam Velky problém průvodné sem mněl rámky v klidu 49% ale tet mam 97% zkoušel sem dávat do nouzového režimu ale tam mně rámky ukazuji v klidu 29% jak to mam klesnout ti rámky aby byli na těch 49% systém je vista a v pc nejsou žádné viry jak se takhle zatěžuje tam mi pc nejede plynule a trošku se mi zasekava pc i youtube se malinko zadrhavá.

doplněno
Zkoušel sem ti rámky i přehodit ale nepomohlo to zkoušel sem dávat i maxima lni rámky která deska příme ale problém i tam přetrvává dokonce sem vita hnul CMOS ale tam problém taky přetrvává Skusil sem odinstalovat avast skype ale tam problém taky přetrvává podle mně to případě že v počítači něco běží na pozadí

Odpovědi
led

Preverte si spustené programy pomocou (CTRL_ALT_DEL) v otvorenej tabuľke vyberte Správcu úloh a vypnite všetky, ktoré nepotrebujete k aktuálnej práci. Pozor, opatrne s vypínaním neznámych programov.

Kryšpín

A co zkusit Mem Optimezer

anonym

škoda že neuvádíš kolik té RAM vlastně v systému máš a jakou verzi operačního systému používáš, radilo by se hned snáz …