Jak mohu natočit video se specialní kamerkou která se používá i pro skype?

Dobrý den,pomůžete mi prosím.Když se chci natočit a následně to dát na youtube,co vse k tomu potřebuju?hlavně mi poraďte prosím jak se dělá s tou kamerou,děkuju.

Odpovědi
GangstaHelper

Asi hovoříte o Webkameře. Většina takových se dodává se softwárem, přes který se dá nastavovat a obvykle i natáčet video a fotit. Pokud není už na ploše otevřený, tak by měl být v liště vedle hodin – projeďte ikony, kde bude webcam… Měl by se dát taky najít v nabídce start … opět hledejte něco s kamerou, nebo název značky Vaší kamery.

Jedná li se konkrétně o youtube, ten umožňuje nahrávat z webkamery přímo přes web: Na hlavní stránce stiskněte zlaté tlačítko Nahrát v pravo nahoře, a potom bílé tlačítko záznam z webové kamery, rovněž v pravo nahoře. Zbytek snad zvládnete.