briketka10

Jak mohu nastavit na spodní liště pravým stiskem myší, aby se mi nazasouvala tato spodní lišta ? zkouším to ..

na pokynu Zobrazit skryté ikony a různě proklikávám nic mi nejde.
Děkuji Vám za rady.

Doplňuji:
nepomohlo, to jsem zkoušela..

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud nezasouvala,tak klikni na pravým,objeví se „vlastnosti“ a tak zaškrkni automatoicky skrývat hlavní panel !
P.S. Mám Vistu

Další odpovědi
Ella

pravým tlačítkem myši klikněte na modrou lištu a zaškrtněte „Uzamknout hlavní panel“

Děda Louda

S uzamčením to nesouvisí. Odznač položku Automaticky skrývat hlavní panel (zruš fajfku).