Piškotka420

Jak mohu investovat do akcií (třeba $GME) když mi ještě nebylo 18 let?

Chtěl bych začít investovat do akcií různých firem, ale není mi 18 let. Je tu nějaký způsob jak to „obejít“?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Ona ta věková hranice má své opodstatnění. To, že chcete investovat do GME, mluví za vše.

Další odpovědi
Tomáš1234

Asi jediný způsob je účet na jinou osobu – rodič, sourozenec, kámoš …

Nicméně, když už tu zmiňuješ GME, tak se určitě mrkni na tuhle pěknou sbírku červených čísel (čti zničených životů) https://www.red­dit.com/r/wallstre­etbets/search?sor­t=top&q=flair%3A­Loss&restrict_sr=on&t=we­ek

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

doktorwho

Přes rodiče, předpokládám. Jen doporučuji nechytat se šíleností jako GME. Semele Vás to. To jsou jednoduše gambleři, většinou děti bohatých rozhazující rodinné peníze, kteří naprosto nechápou jakoukoliv logiku toho, co dělají, kde. Doporučil bych jim nastudovat T&C Robinhood a SEC pravidla 🙂. Nechápu rozumové pochody některých dnešních lidí. S iPhonem v ruce, miliony na účtě a socialismem na jazyku a v hlavě. Bohatým mimochodem ještě přihráli. Přečtěte si některé Bloomberg články.