Rokio

Jak moc starý je váš počítač?

Pokud to není váš PC, tak mě zajímá stáří vašeho rodinného PC.

Náš rodinný počítač má více než 12 let a fungují na něm staré herní pecky (kvalitní starší PC hry). Internet na něm také jde, i když pomalu a šlapou na něm i videa.

Odpovědi
Drap

Je přiměřeně stár.

paul1

Notebook z roku 2009, zatím O.K.

Schluker

Soukromy notebook je letos novy, zalozni je z roku 2009, pracovni z roku 2020. Nevim k cemu ti to bude, ale tady to mas :)

Rocker

To se nedá říct,občas se nějaká čast PC obmění,takže nelze určit stàří celého PC.

Tomadollar

Náš rodinný počítač má přes 20 let. Nejede na něm internet ale má taky různé staré pc hry.