jamescolion

black ops a bad company ?

Cau moc se v pc neviznam proto se vas ptam jaka hra je narocnejsi predem dik za odpoved

Odpovědi
panxnotdead

Myslím, že black ops.. bad company neni tak náročná

anonym

Nemluv mi o té hře. Mám starý počítač, a žárlím, kdo má výkonnější počítač a hraje na tom Call of Duty. Jakmile o tom ještě budeš mluvit, budu slintat po novém pc ještě víc. 🙂

BANAN93

bad company je battlefield ne ?hrál sem bad company a COD warfare 2 pak sem si chtěl dát i battlefield 3 stáhnul sem si ho a zjistil že faká na 64 bit :( a moje win xp profesional to nesežvejkaj. kompa bych na to snad ještě měl jen ty win mě zklamali